Flat for sale in Sant Andreu de Llavaneres, Barcelona

REF. 1556

Ref. 1556 107 m2 3 1 1
sale: 335,000 
previous sale: 349,000 €
Flat for sale in Sant Andreu de Llavaneres and with 107 m2.

Rental index

Sale Price 335,000 €
Price/m² 3,131
Community expenses 120 €
I.B.I. 250 €
Construction year 1967
Constructed area 107 m2
Bedrooms 3
Bathrooms 1
Furnished Kitchen
Heating
Garages 1